Mosty i wiadukty, parkingi

Hydroizolacja mostów, wiaduktów, parkingów

Stworzona na bazie sprawdzonej i doskonałej w każdym calu technologii systemu Hyperdesmo, membrana istniejąca na rynku branżowym już od ponad 30 lat to HYPERDESMO-300. Przy jej wykorzystaniu właśnie hydroizolacja mostów i wiaduktów może być naprawdę udana.

HYPERDESMO-300 to produkt spełniający wszystkie, nawet te najnowsze wymagania techniczne w skład których wchodzi choćby ETAG 033. Membrana ta jest jednoskładnikowym, poliuretanowo/polimocznikowym produktem aplikowanym w formie płynnej. Jej produkcja powstała o oparciu o certyfikat CE zgodny z wytycznymi EOTA 033. Czas na eksploatację membrany wynosi 25 lat.

HYPERDESMO-300 stworzona została z myślą o spełnieniu najsurowszych norm w zakresie rozciągliwości i mostkowania pęknięć podłoża – można ją stosować zarówno ekstremalnie wysokich, jak i wyjątkowo niskich temperaturach. W każdych okolicznościach membrana zachowuje pełnię najbardziej optymalnych parametrów w zakresie odporności mechanicznej, chemicznej czy petrochemicznej. Dlatego też tak bardzo zalecana jest przy hydroizolacji mostów, wiaduktów, jak i parkingów.

I jeszcze jedna cenna właściwość membrany HYPERDESMO-300 – to produkt tiksotropowy, pozwalający na bezproblemową aplikację niezależnie od rodzaju powierzchni. Membrana z powodzeniem wykorzystywana być może również na nierównej powierzchni betonowej, występującej w płytach mostowych czy parkingowych.
Co ważne, produkt można wykorzystywać zarówno do wykonywania powłok hydroizolacyjnych na nowych, jak i istniejących już wcześniej obiektach. Hydroizolacja parkingów, z użyciem membrany HYPERDESMO-300 jest równie udana.